Sea

Hellspy: kolik stojí stažení filmu, když pošlu tu sms?

Jedná se mi konkrétně o Hotel Transylvania. Na ulozto.cz bohužel není, ale na hellspy.cz jsem ho našla. Chce to po mě odeslání sms na číslo 9030999, ale nikde jsem se nedozvěděla, kolik za to chtějí a jestli si peníze vezmou přímo z kreditu, nebo jakým způsobem se to pak platí…předem děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
briliant

U tohoto tel. čísla bych byl hodně opatrný http://www.go­ogle.cz/search?q=9030999­&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial&client=fi­refox-a

Další odpovědi
anonym

Podle t.č. to je 99 Kč, ale je tam v ceně x GB, ale nevím kolik.
Doplňuji:
Tím posláním SMS se odečtou z kreditu.