nimecacek

Hele nevíte když mám windows 7 a když si nainstaluju windows 8 tak zůstanou mi data z předešlího windows 7

Nejlepší odpověď
Bedy

Pokud si koupíte Upgrade, tak data zůstanou.
Ale já bych u Windows 7 zůstal a počkal si spíš na (budoucí) Windows „9“.
Když si vezmu, jak šla línie, tak vždycky se střídal dobrý a hrozný Windows. Budiž příkladem i Windows Vista – opravdu, tento systém se nepovedl. Ale třeba Windows 7, který na Vistu navazuje, tak ten se celkem povedl. Myslím si, že Windows 8 není dobrá volba pro počítač s nedotykovou obrazovkou a myslím si, že asi moc úspěšný nebude. Nemluvím tedy o Windows Phone 8. To je úplně něco jiného.