CoreCZ

hele neví někdo o tom kde bych mohl stáhnout saxana a lexikon kouzel cz zdarma

Nejlepší odpověď
štamgast

Tak za prvé, nejsme automaty takže si odpusť slovo hele a nahraď ho slovem prosím. A za druhé, stahovat je nelegální.

Další odpovědi
www

Hele, cosi najdeš na netu. Zkus to, já něco našel hned! 😁
Stahování z volných serverů není nelegální (zatím to platí), neboj. Nelegálně postupuje poskytovatel díla.

auluk

www.ulozto.cz tam je snad všechno ale nemám ráda kdyš je někdo protivnej tak vyznívá tvoje otázka :D