Heč,heč a ještě jednou heč!

Právě jsem obdržel v obálce (osobní a důvěrné) oznámení,že jsem potencionálním výherce hlavní výhry,což představuje částku 3.000.000 Kč.To se to někdo má,v době zdražování,ne­zaměstnanosti! Kde ty *( *= pochybné ženy) zjistili moji přesnou adresu ?
Doplňuji:
Samozřejmě že vím o jaké akce jde a kdyby ten papír nebyl tak tvrdý,vytřel bych si … Však víte co! :_)

Nejlepší odpověď
kropitko

Kdekoliv…heč, heč, mě to naštěstí ještě letos nepřišlo,,,

Další odpovědi
panenka

I mě to chodí barbakane heč 🙂 do schránky já to hážu ale do koše a neodpovídám

quentos

copak adresu, příště Vám zavolají na mobil, a to je teprv drzost.

bobánek

Abyste obdržel výhru to si musíte něco objednat.A potom možná vyhrajete,ale to jenom MOZNA.Takovích dopisu my přišlo už plno.kdybych měl pokaždé vyhrát tak mám před barákem pět pežotu 307.Kdybych váma tak dopisy kde vám zadarmo nabizejí výhru tak házím do koše.

anonym

Tak to chodi i tu v Anglii.Roztrhat je malo.

dudu

Tak to Vám blahopřeji. Když jsem ještě pracoval, marně jsme se jednou snažili rozmluvit jedné starší klientace, aby si kvůli tomu zakládala samostatný účet. Nechtěla pochopit, že situace, kdy bude muset řešit kam s hromadou peněz téměř jistě nenastane.

poa.li

Máte tedy skutečné štěstí. Pamatuji se, že když nám něco podobného v rodině přišlo poprvé, byl z toho docela poprask. Podruhé už jsme byli vlažnější… Teď to putuje rovnou do koše. Jen mi je líto těch tun a tun papíru..

ten který je

Mne jednou přišlo že jsem vyhrál mercedes.V obálce byl klíč od auta z plastu.:-DD.Podmínkou abych si vyzvedl i vůz bylo dodatečné objednání nějakého zboží…:-DDD

hanulka11

Jen s nimi nic nepachtujte nebo se jich nezbavíte. Je to všechno ........Nechci být sprostá.

mosoj

Ještě že to je jenom potenciální výhra.
Lepší by ale bylo kdyby jste vyhrál potenci.

Terryle

A klíčky od auta k tomu rovnou nevybalili? Tak to je houby co výhra! ;o)