Avatar uživatele
anonym

Heč,heč a ještě jednou heč!

Právě jsem obdržel v obálce (osobní a důvěrné) oznámení,že jsem potencionálním výherce hlavní výhry,což představuje částku 3.000.000 Kč.To se to někdo má,v době zdražování,ne­zaměstnanosti! Kde ty *( *= pochybné ženy) zjistili moji přesnou adresu ?
Doplňuji:
Samozřejmě že vím o jaké akce jde a kdyby ten papír nebyl tak tvrdý,vytřel bych si … Však víte co! :_)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym, anonym, aramah, iceT, bobánek před 4859 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Kdekoliv…heč, heč, mě to naštěstí ještě letos nepřišlo,,,

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

I mě to chodí barbakane heč 🙂 do schránky já to hážu ale do koše a neodpovídám

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

copak adresu, příště Vám zavolají na mobil, a to je teprv drzost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bobánek

Abyste obdržel výhru to si musíte něco objednat.A potom možná vyhrajete,ale to jenom MOZNA.Takovích dopisu my přišlo už plno.kdybych měl pokaždé vyhrát tak mám před barákem pět pežotu 307.Kdybych váma tak dopisy kde vám zadarmo nabizejí výhru tak házím do koše.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Tak to chodi i tu v Anglii.Roztrhat je malo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Tak to Vám blahopřeji. Když jsem ještě pracoval, marně jsme se jednou snažili rozmluvit jedné starší klientace, aby si kvůli tomu zakládala samostatný účet. Nechtěla pochopit, že situace, kdy bude muset řešit kam s hromadou peněz téměř jistě nenastane.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
poa.li

Máte tedy skutečné štěstí. Pamatuji se, že když nám něco podobného v rodině přišlo poprvé, byl z toho docela poprask. Podruhé už jsme byli vlažnější… Teď to putuje rovnou do koše. Jen mi je líto těch tun a tun papíru..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Mne jednou přišlo že jsem vyhrál mercedes.V obálce byl klíč od auta z plastu.:-DD.Podmínkou abych si vyzvedl i vůz bylo dodatečné objednání nějakého zboží…:-DDD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Jen s nimi nic nepachtujte nebo se jich nezbavíte. Je to všechno ........Nechci být sprostá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Ještě že to je jenom potenciální výhra.
Lepší by ale bylo kdyby jste vyhrál potenci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

A klíčky od auta k tomu rovnou nevybalili? Tak to je houby co výhra! ;o)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek