HD Writer AE ver 1.0

Dobrý den, zakoupila jsem si kameru panasonic HDC-SD20. Ke kameře byl přiložen program HD Writer AE ver 1.0. Chtěla bych se prosím zeptat, jestli někdo nevíte jestli je na to čeština a jak program vůbec pracuje. Vůbec ho nechápu. Děkuji. Lucie

Nejlepší odpověď
vagra

JE TO SICE TROCHU JINÁ VERZE PROGRAMU,ALE NA POCHOPENÍ FUNKCE SNAD BUDE STAČIT

Software na úpravy v počítači – HD Writer AE 1,5 – Videokamery jsou vybavené střihovým softwarem, který je potřebný na kopírování videozáznamů do počítače anebo BD/DVD disky. Aby se zjednodušilo ovládání, nová verze softwaru HD Writer AE 1,5 je vybavena funkcí inteligentního průvodce Smart Wizard, která se spustí hned po připojení kamery k počítači. I ti, kteří používají tento software poprvé, mohou jednoduše kopírovat videozáznamy do počítače anebo na BD/DVD disky podle zobrazených instrukcí.

Zdroj: http://www.hi­fishop.cz/kar­tove-kamery/panasonic-hdc-tm10ep-k