Avatar uživatele
anonym

HD satelit

LIDI MÁM KOUPIT HD SAT PŘIJÍMAČ?JE TO FAKT ROZDÍL SPATŘENÝ LIDSKÝM OKEM?CZECH PROGRAMY?NEBO JEN VYHOZENÉ PENÍZE?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? suaeda před 4651 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
blesk26

Na HD ready nebo FullHD televizi je to opravdu velmi znatelné, pokud jde signál ve vysoké kvalitě.

Ale nenechte se nachytat – HD satelit Vám v ničem nepomůže, pokud vysílané programy nebudou v HD a takových u nás dnes mnoho není.

HD programy si musíte většinou těžce zaplatit :(

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jikra

Jestli máte velké zobrazovadlo(od 1m výše)
tak to rozdíl je.Já sám mám 107cm plazmu
Panasonic s sat.tunerem a kartu Skylink s placeným balíčkem HD programů za 350,–měsíčně a je to náramná podívaná.
Ovšem pozor neméně důležitá je pozorovací vzdálenost,jestli na to koukáte z 5m tak to jsou opravdu vyhozené peníze.
Většina výrobců na svých webových stránkách uvadí doporučenou pozorovací vzdálenost protože už dávno neplatí poučka z minulého století pro CRT TV o nějakých násobcích úhlopříčky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
casey

Jestli mas, nebo do budoucna pocitas s HD televizi, tak neni co resit. Ten rozdil je fakt markantni. Vsak se jdi podivat do obchodu, hd televize na vsech bezi, nebot, kdyby ukazali obyc. tv, tak verim, ze by si hafo lidi nechalo svoji starou crt.
Ale ne vse je na hd kanalu v hd.
Sam koukam na HD od UPC, ale na satu je obrazek jeste o neco hezci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Příjem HD televize je opravdu znatelný. Doporučuji. Zejména sportovní přenosy nebo dokumentární pořady za to stojí. Chce to samozřejmě také slušné TV. Je škoda, že pozemní digitální vysílače HD signál mimo naše velkoměsto zatím nevysílají a ani nezkouší. Pomocí satelitního (kabelového) příjmu lze chytit ČT (HD prohazuje mezi kanály podle to co kde se zrovna vysílájí), Nova a samozřejmě přes satelit (kabelovku) i hodně zahraničních stanic.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek