Ing.internet

Havel nebo Masaryk?

Doplňuji:
Kdo byl lepší prezident?

Nejlepší odpověď
fcoop

Hele – inženýre,nech to plavat.
Že jste nebyli všichni tak všímaví a tolik zapálení pro věc dřív.

Další odpovědi
lukas.zmizik

verim ze v brzke dobe zacne byt vetsina na to prvni slovo alergicka…

led

Dočkaj času, ako hus klasu.
Porovnávate hrušky s jablkami. Obe sú ovocie, ale sú medzi nimi rozdiely.
Obaja mali spoločné:
intelektuál, ktorý neskôr prešiel k praxi – prezidentskej funkcii
prvý prezident po zmene štátneho zriadenia

Drap

A co je s nimi ? Jsou to především naprosto nesrovnatelné osobnosti. Jak po stránce, politické tak morální.

lexx

Masaryka jsem nezažil, kvality toho druhého ano. Děkuji, stačilo.

anonym

Led má pravu,je třeba rozlišit ovoce.To první,starší,bylo zralé a to druhé …

greek

Upřímně? ANI JEDEN !!!
Masaryk nechal střílet do lidí a Havel je oblboval. A kdyby Tě napadl třeba Beneš, tak ten též ne, ten zas zaprodal zemi Němcům.
Ryba smrdí od hlavy a hnůj smrdí.