leachim

Harry potter a relikvie smrti2

prosim kde muzu stahnout cely film???

Nejlepší odpověď
chudst

Nikde :) V kine to bude mit premieru az v cervnu.

barnajka: Sedma kniha – Relikvie smrti – byla rozdelena do filmu na dve casti. Jednicka byla na podzim, dvojka (v podstate hlavne bitva o Bradavice) ma byt ted v cervnu.

Další odpovědi
barnajka

Zkus tento odkaz, máš tam Harryho s titulky, s dabingem, ve formátu avi i mp4…vyber si, co ti nejvíc vyhovuje :)

http://www.uloz­to.cz/hledej/?q=ha­rry+potter+a+re­likvie+smrti&ty­pe=ratings

Aha, ty myslíš Relikvie smrti2? To jsem ani nevěděla, že existuje :) Mrknu, kde by se to dalo sehnat :)

Mohlo by toto být ono?

http://www.uloz­to.cz/7696318/­harry-potter-a-relikvie-smrti-deathly-hallows-2010-2-cast-avi

Chudst: No joooo, no – když se mnou je to těžký…Já Harryho ani nečetla, ani neviděla jeden jediný díl…Jen tak mlhavě tuším, že knížka má víc jak 7 dílů. A tady moje znalosti končí 🙂 Díky za opravení :)

Alexandra: Za tu krátkou dobu, co na Odpovědi chodím, jsem se tu setkala s ledasčím – někdo hledal pomoc, v otázce udělal pravopisnou chybu…a nejen že se hledané pomoci nedočkal, ale ještě si vysloužil několik nemístných poznámek. Není potom upřímná snaha pomoct lepší, i když se třeba mine účinkem?
Do odborných témat, kterým nerozumím, se nepletu. Tady se jednalo o stažení filmu – předpokládám, že otázka života a smrti to asi nebyla. Snad se teda můj omyl dá odpustit…Nedá?! Zajímalo by mě, jestli takhle peskujete každého, kdo místo konkrétní odpovědi „chodí jen tak okolo“, naznačuje, hádá, spekuluje, vtipkuje, tlachá úplně od věci…a jinak kde nic, tu nic. Hmm?!?!

alexandra

Pro Barnajku: Já myslela,že tady radí ten,kdo zná odpověď.A ne ten.kdo ani neví,že film existuje.Ten odkaz co jste tam dala,je úplný nesmysl.Stačí si přečíst komentáře pod tím odkazem.
Relikvie 2,se ještě nedá nikde najít,najdete pouze Relikvii smrti 1.

alexandra

Znovu pro Barnajku: Je vidět,že jste asi ještě mladá a neumíte přijmout kritiku.To není peskování,ale prostě můj momentální názor.Pokud někde veřejně něco sdělujete,tak musíte počítat s tím,že Vám někdo odpoví,a pokud jste odpověděla špatně,tak proč bych Vám to nemohla říct??Ve škole,když jste odpověděla na něco špatně a učitelka Vám to řekla,tak jste se taky pohoršovala,že Vám to vytkla??? Místo,aby jste si přiznala,že jste odpověděla hloupost,tak jste uražená.Je pravda,že o nic nešlo,ale když nevím,tak neodpovídám.Na tom trvám,a je to můj názor.Klidně si dál odpovídejte hlouposti,ale počítejte s tím,že Vám někdo může říct,že je to špatně.Jak to má podle Vás ten,co se ptá zjistit,že mu někdo odpovídá špatně,než když to někdo druhý řekne.