HONZÍK

harry potter

videli ste harryho pottera 6???

na strance www.koukej.xkrat.cz vam to pusti zadarmo v dobre kvalite.jen se tam musite registrovat.

Nejlepší odpověď
Lencis

Ano viděli.

Další odpovědi
Dandi

ano a tento díl nic moc ale díky za radu

lukas

Ja uznavam pouze kino a Full HD, to asi na tom tvym odkazu neni že, 1920×1080? :)) Bo aspoň 1280×720 :)

V kině jsem byl na půlnoční premiéře HP6, mě osobně se to docela líbilo, jen přítelkyně říkala že to bylo oproti ostatním dílům nic moc ;)

Carolin

Já teda ne ;)

miney777

ano, byla jsem ani ne týden po premiéře v kině – prvních 14 minut – myslím že tak dlouho – bylo v 3D kvalitě – a já jsem s tímhle dílem byla spokojená – sice to není jako knížka- ale to snad nikdy žádný film, myslím, že většina hlavních „scén“ tam byla, a že něco malinko předělali? Od toho je ve filmu scénárista a režisér mám takový dojem.. Já s filmem byla, jak jsem psala opravdu spokojená a ty 2,5 hodiny jsem si naprosto užila:-) a díky za odkaz zkusím to

Dodatek, tak jsem mrkla na to videjko – kvalita nic moc, ale dá se to… akorád mě teda trochu naštvalo, že po 74 minutách se to stoplo, že mám buď si zaplatit nějakou jinou verzi a nebo si hodinu počkat…

alenka901

no harry potter 6 docela vtipný hlavně Ron ale blbej konec

gizmo

No jasně nejlepší byla ale ta jednička s čtyřkou ale tenhle byl taky hezkej,jsem zvědavej jestli ten Harry a ještě někdo zemře jak je napsáno v knížce(anglické).

jarčáč

jasně, že viděli 🙂
ale ne této stránce, není na to si zajít občas i do kina 😁

Attack-design

zatim nee