manykerka

Hanychová vs Vondráčková

Máte radši pár Agáta Prachařová + Jakub Prachař nebo Lucie Vondrářková + Tomáš Plekanec?

Nejlepší odpověď
Deli

Když už bych si musela vybrat, tak Lucku Vondráčkovou.

Další odpovědi
pl4toon

Vážím si lidí kteří něco opravdu umí, proto vybírám Plekance (výborný hokejista) a Jakub Prachař je dobrý herec a moderátor.
Hanychová ani Vondráčková nic pořádně neumí, takže bych je z toho radši vynechal. Jsou jen na okrasu.

autacek

Hanychová a Prachař by byli bez svých rodičů nicky, o jejich profesních kvalitách příliš přesvědčen nejsem. Ale bohémský život, ten by jim šel dokonale.

Vondráčková prima zpívá a má to vydřené od dětství, byť jí pochopitelně hodně pomohla teta, Plekanec to má též vydřené od mala. No ruku na srdce, tady těm vztahům taky nerozumím, na dálku, no a jestli si mají co říct, to taky pochybuji, protože profesně si o svých problémech asi moc nepokecají a krom financí si moc vzájemnou oporou nebudou..

terezie.k

Lucka !

marci1

Vondráčková – Plekanec.
U Prachařové jsem zvědavá, jak se Prachařovi podaří převychovat ji tak, aby se začala konečně chovat k lidem slušně a mile. 🙂