hawranek

hanulka11 a WeeBear

Protože už nadále nemůžu doplnit otázku, dodávám, že ANO, na balíku je opravdu RX a toto označení je VSKUTKU možné, stačí se podívat na ten odkaz, co jsem dala do doplnění odpovědi. Omlouvám se, toto není otázka.

Nejlepší odpověď
WeeBear

Opravdu mi to neleze do hlavy, ale Česká pošta očividně umí všechno. 🙂 Jinak propříště – můžeš využít diskuzi. 🙂

Mimochodem.. Ten odkaz mě (po odstranění mezery) dostal na stránku pošty, která mě obeznámila, že mám chybný odkaz. Poté jsem to našla přes jejich stránky, ale přesto o RX ani zmínka. Přesto děkuji. 🙂

Další odpovědi
hanulka11

to se zítra zeptám na poště a pak sem vložím co mi řekli
Doplňuji:
Dobrý den,tak jsem je hned ráno na poště zaskočila – nic takového neznají – žádné takové označeníRX…tak jak tedy tomu je …prosím hawranku vlož sem citaci toho co jsi našla – děkuji