Avatar uživatele
Lucy13

Hannah Montana

Nevíte kde bych koupila knížku co vydala Miley Cirus? u nás v knihkupectví ji nemají. A na internetu ji nedokážu pořádně najít:-(. Kdyžtak mi pošlete odkaz moc děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, Jahoda před 5062 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Milníky na mé cestě – Vlastní životopis hlavní hrdinky seriálu Hannah Montana – Miley Cyrus. Je to tato kniha? Lze ji koupit na uvedené adrese.

Zdroj: http://www.kniz­niweb.cz/jnp/cz/k­atalog/detail/ti­tuly-M-MIL-Milniky_na_me_ces­te___Vlastni_zi­votopis_hlavni_hrdin­ky_serialu_Han­nah_Montana.html

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

Kniha se jmenuje MILES TO GO a můžeš si jí zdarma i stáhnout zde v odkaze.Jinak jí seženaš v Brně na České za 210 kč

Zdroj: http://iheartmi­ley.blog.cz/1002/mi­les-to-go-cz-dve-mile-on-with-the-show

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
holka102

www.knizniweb­.cz/jnp/cz/ka­talog/detail/ti­tuly-M-MIL-Milniky_na_me_ces­te___Vlastni_zi­votopis_hlavni_hrdin­ky_serialu_Han­nah_Montana.htr ta kniža je pěkná

před 5061 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

… jestli to nebude tím, že hledáte Cirus s měkkým I, to bych se tomu neúspěchu při hledání ani nedivil.

před 5062 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
panenka

Můžeš si je zkopírovat z mého odkazu vlevo máš napsáno MILES TO GO a pod tím máš už ty stránky z té knihy jen si na ně klikneš a můžeš si je z kopírovat.

před 5062 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lucy13

Jo přesně myslím tuto knihu děkuji moc 🙂

před 5062 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lucy13

Ještě bych prosila jestli by jste mi neposlali přesný odkaz na to stáhnutí té knížky na tom webu se moc nevyznám děkuji

před 5062 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

V dotazu máš, že chceš knížku koupit. Klikneš na odkaz a otevře se stránka, z níž si můžeš knihu objednat.
Stáhnout asi těžko půjde, když je nová, ale podívám se.

před 5062 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek