Lucy13

Hannah Montana

Nevíte kde bych koupila knížku co vydala Miley Cirus? u nás v knihkupectví ji nemají. A na internetu ji nedokážu pořádně najít:-(. Kdyžtak mi pošlete odkaz moc děkuji

Nejlepší odpověď
annas

Milníky na mé cestě – Vlastní životopis hlavní hrdinky seriálu Hannah Montana – Miley Cyrus. Je to tato kniha? Lze ji koupit na uvedené adrese.

Zdroj: http://www.kniz­niweb.cz/jnp/cz/k­atalog/detail/ti­tuly-M-MIL-Milniky_na_me_ces­te___Vlastni_zi­votopis_hlavni_hrdin­ky_serialu_Han­nah_Montana.html

Další odpovědi
panenka

Kniha se jmenuje MILES TO GO a můžeš si jí zdarma i stáhnout zde v odkaze.Jinak jí seženaš v Brně na České za 210 kč

Zdroj: http://iheartmi­ley.blog.cz/1002/mi­les-to-go-cz-dve-mile-on-with-the-show

holka102

www.knizniweb­.cz/jnp/cz/ka­talog/detail/ti­tuly-M-MIL-Milniky_na_me_ces­te___Vlastni_zi­votopis_hlavni_hrdin­ky_serialu_Han­nah_Montana.htr ta kniža je pěkná

quentos

… jestli to nebude tím, že hledáte Cirus s měkkým I, to bych se tomu neúspěchu při hledání ani nedivil.

panenka

Můžeš si je zkopírovat z mého odkazu vlevo máš napsáno MILES TO GO a pod tím máš už ty stránky z té knihy jen si na ně klikneš a můžeš si je z kopírovat.

Lucy13

Jo přesně myslím tuto knihu děkuji moc 🙂

Lucy13

Ještě bych prosila jestli by jste mi neposlali přesný odkaz na to stáhnutí té knížky na tom webu se moc nevyznám děkuji

annas

V dotazu máš, že chceš knížku koupit. Klikneš na odkaz a otevře se stránka, z níž si můžeš knihu objednat.
Stáhnout asi těžko půjde, když je nová, ale podívám se.