dan1005ful1

Hamachi problém

Zdrávím hrajem s kámošema různé hry ale je prioblém že se nám neukazuje Direct connect ale je to modré myslím nějak repley tunell nebo něco takového Rád bych zjistil jak to mám nastavit aby to fungoval třeba nějak nastavit ve wifi routeru mám broadband router předem díky.

Odpovědi
Reezo

Já osobně jsem měl lepší vzkušenosti s programem Tunngle. Hamachi je celkem nestabilní. Jinak v routru ti to může blokovat firewall nebo uzavřené porty.