Hafling-barva

Často slyším, jak někdo píše,že prodává nebo má koně-haflinga barvu izabela. A vzápění, někdo říká, že hafling nemůže být izabela. Jak to tedy je? Vždy slyším o barvách ryzák, palomino a izabela, tak by mě zajímalo, které mohou a nemohou být. Popřípadě proč by nemohly. Děkuji moc za odpověď =)

Nejlepší odpověď
hanulka11

zde je to pěkně napsáno
http://www.ha­fling.cz/popis-plemene

Další odpovědi
kamila44444

hafling je jen izabela.vlastně izabela,ryzák,stra­káč atd. jsou barvy koní,u koní..takže když někdo řekne izabela tak tím myslí tu barvu koně..tyhle barvy se tak prostě jmenují..izabela-běžová srst a bílá hříva+ohon