atena11

Hádky s (ne) kamarádkou

Ahoj, mojí nej kamarádku pomlouvá jedna naše společná kamarádka pokud se jí dá tak ještě řikat. Vlastně moje nejlepší kamarádka se kamarádí i s tou co jí pomlouvá za jejíma zádama a ještě je celkem neuvěřitelné že jí pomlouvá přede mnou na styl že je rozmazlená že je kr..a atd a já nesnáším když e takhle kámošky rozhádaaj a jak je u mě zvykem vložila jsem se do toho. A tu mojí nej kámošku ji několikrát podrazila. No a ta moje nej kámoška vlastně ani neví že jí pomlouvá. Jenomže když jednou nebyla ve škole tak jsem šla za tou kámoškou co pommlouvá že si to s ní vyříkám a zeptám se jí proč. Jenomže jí zase začala pomlouvat a jáá jsem to psychicky nevidržela a začaa jí bránit a prostě jsem jí připoměla co přede mnou říkala jak jí vrazila kudlu do zad atd. No a ona se začala bránit že jí zase na to navedla jiná holka. No nakonec jsem se na ní vykašlala a otočila jsem se na odchod ale pak tu byl další problém můj kluk a mé nej kámmošky stáli kouesk od nás a vše slyšeli no a samozřejmě to vše viděli atd ale o to tu nějak zvlášt nejde jen nepotrebuji aby vsichni věděli že se stalo to co e stalo no a klukama jsme zavolali tý nej kámošce a vše se vyřešilo už o tom ví. Ale teď moje otázky. Kamarádili by jste se nadále z tou co pomlouvá? Mám jí věřit že jí na to navedla jiná? Protože já osobně si myslím že kdybi byla kámoška tak by jí nic nevyšlo z pusy

Odpovědi
iceT

Ať ti ta pomlouvající prozradí jméno té k pomluvám navádějící a běž si to vyříkat s ní.Jednoduchá věc.Já teď řeším podobnou věc-údajně jsem měla vypustit před někým něco,co není pravda(dokonce bych tomu někomu ani nic podobného nikdy neřekla,jelikož už s ní mám své zkušenosti).Byla jsem ditázána,zda je pravda,to co tamta řekla,že jsem řekla,a já jsem to popřela,protože to pravda není a je to celé vyřešené a vypadá to,že tamta bude mít průšvih a já mám pokoj.

bolak

masakrrrrrrrrrrrr :))

ivzez

Kamarádka by se nenechala nikým navést.

Nic nezkoumej, nezjišťuj a přestaň se do toho plést (neměla´s s tím začínat!).
Obrátilo by to proti tobě obě dvě – začala by ta pomlouvající,
tvoje NEJ by se časem přidala (ostatní jí to donesou a patřičně „přikrášlí“)…

Reezo

záleží z jakého důvodu a jestli to může nějak dokázat. Pokud by prokázala, že jí někdo navedl, tak bych se jí zeptal jestli nemá svůj zdravý úsudek? Pokud vám je nepříjemné co říká, tak se sní nebavte a je to… Ona sama si to potom uvědomí, že se chovala jak ..... nebo si to neuvědomí.

Hamon

Jak jsem uviděl ten román, ani jsem se nezačetl.

marijakes

Z řešení vztahů mých nejkámošek a kámošek už jsem vyrostla.