Pokročilý

Hádka mezi kamarády

proč se dva kamarádi pohádají a pak se normálně v klidu baví jako by se nic nestalo? Je to normální?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Naprosto.Přece,nemůžou mít na všechno stejný názor.A takovou menší hádkou,se "pročistí vzduch",a většinou,i vztahy.

Další odpovědi:

Ted se hadas s kamarady a pozdeji budes mit na hadani manzelku ! Ne , ze bych ti to tedy prala..... :-) -iv-

Už za tebe odpověděl klasik:
"Nepotřebuji přítele, který mi na všechno přikývne. Na to mi stačí vlastní zrcadlo."
Navíc chlapi jsou velkorysí a věcní, to ženské pak intrikují, kují pikle a nazapomínají.

Zlatý

Uplně normální. Když jsou dva nebo více lidí delší čas spolu, dříve nebo později se musí stát, že názory na něco se budou lišit.

Zlatý

Hádky mezi kamarády i v rodině jsou takovým tréninkem na řešení budoucích konfliktních situací v dospělosti v rodině (s manželkou, tchyní...) i v zaměstnání.
Je dobře, když se pak jede dál, jako by nic.
Špatně je, když zůstane dusno, ticho, nekomunikuje se.

Bronzový

Je to úplně normální,kluci když se pohádají,můžou si dát třeba facky než se otočí je to pryč,ženský né začne ryvalyta a jsou na kordy,takový jsme.

Zdroj: žolík

Proč? Já bych to chápala tak, že ani jeden tomu druhému nedokáže říct promiň... Vyspí se z toho a další den je to OK.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.