led

Hádka a urážky

krátke otázky:
Musíte si tu riešiť osobné nezhody?
Nemôžte si ich riešiť inde, napríklad v diskusných príspevkoch?
Doplňuji:
súhlasí nepliesť sa do sporu, ale zdá sa mi, že tieto zbytočne zaberajú priestor a čas ostatným

Nejlepší odpověď
PostApMan

Všude kde se vyskytuje více jak jeden člověk vznikají neshody a hádky (a mnohdy i horší věci). Z práce a obdobných míst jsem a tyto věci zvyklí a vždy se snažím být nestranný a do věci druhých se neplést – když to jde.

Další odpovědi
anonym

je to smutne ze jsme tak nesnasenlivy,taky me to rozciluje,

Jahoda

Pokud se mě hádka netýká, nevkládám se do toho. Urážející příspěvky Chandlera, DusanaOrlika aj. – nechápu, proč to psali veřejně. Mohli to uživatelům napsat do e-mailu či jinde. Psali vulgárně a ještě to vkládají veřejně. Možná se tím chtěli pochlubit, že jsou „borci“, protože píší sprostě. Nevím. V těchto oblastech těžko radit…

BEAES

Prostoru je tu dost a času mají asi také, když si tu čtou a píší, neřešila bych to a pokud vám to leze na nervy, tak to nečtěte…

panenka

Já si led vždy řeknu že pokud se mě to netýká tak je lepší si toho nevšímat.

Toruk

Že se lidi hádají je přirozené. Jestliže nikdo nemá konstruktivní řešení sporu, nebo sporů, tak nevidím důvod proč to rozmazávat… připadá mi to neužitečné. Komu to vadí, ať to přeskočí.

panenka

Ano máte led pravdu sama nevím proč se do toho zapojují lidi kterých se to netýká.

led

pre panenku
všimnite si ale koľko ľudí sa vždy „nevšímavo“ zapojí