Avatar uživatele
led

Hádka a urážky

krátke otázky:
Musíte si tu riešiť osobné nezhody?
Nemôžte si ich riešiť inde, napríklad v diskusných príspevkoch?
Doplňuji:
súhlasí nepliesť sa do sporu, ale zdá sa mi, že tieto zbytočne zaberajú priestor a čas ostatným

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: led

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? panenka, annas, Jahoda, PostApMan, anonym před 4990 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
PostApMan

Všude kde se vyskytuje více jak jeden člověk vznikají neshody a hádky (a mnohdy i horší věci). Z práce a obdobných míst jsem a tyto věci zvyklí a vždy se snažím být nestranný a do věci druhých se neplést – když to jde.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

je to smutne ze jsme tak nesnasenlivy,taky me to rozciluje,

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jahoda

Pokud se mě hádka netýká, nevkládám se do toho. Urážející příspěvky Chandlera, DusanaOrlika aj. – nechápu, proč to psali veřejně. Mohli to uživatelům napsat do e-mailu či jinde. Psali vulgárně a ještě to vkládají veřejně. Možná se tím chtěli pochlubit, že jsou „borci“, protože píší sprostě. Nevím. V těchto oblastech těžko radit…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BEAES

Prostoru je tu dost a času mají asi také, když si tu čtou a píší, neřešila bych to a pokud vám to leze na nervy, tak to nečtěte…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Já si led vždy řeknu že pokud se mě to netýká tak je lepší si toho nevšímat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Toruk

Že se lidi hádají je přirozené. Jestliže nikdo nemá konstruktivní řešení sporu, nebo sporů, tak nevidím důvod proč to rozmazávat… připadá mi to neužitečné. Komu to vadí, ať to přeskočí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
panenka

Ano máte led pravdu sama nevím proč se do toho zapojují lidi kterých se to netýká.

před 4990 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

pre panenku
všimnite si ale koľko ľudí sa vždy „nevšímavo“ zapojí

před 4990 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek