Hádejte ! Za jak dlouho uplave bobr pod vodou 100metrů ?

Michale K. promiň, je to tvoje parketa, ale já neodolala… Správná odpověd bude doplněna za 1 800 vteřin !

Nejlepší odpověď
bolak

pod 60 vteřin

To Michal nemůže vědět, ten chodí na bazén a tam jsou dámy oblečené.

Další odpovědi
briketka10

pod 40 vteřin

Doplňuji:
v Brněnský ZOO plavala celá rodinka s mláďatky a ta byla moc roztomilá :D

manon

jiná možnost -aby někomu nechyběla)

Doplňuji:
Při plavání pod vodou se bobři občas musí nadýchnout. Umí to dělat tak perfektně, že při tom skoro neporuší hladinu. Když je hladina i jen nepatrně zvlněná, vůbec si nevšimnete, že pod ní plave bobr. Jen jednou, když byla hladina perfektně rovná jako zrcadlo jsem si všiml, že po bobřím ponoření se každých asi 5 až 10 metrů objeví na hladině dvě nepatrné tečky v místě, kde se bobří nos dotkl zespodu hladiny a nasával vzduch nosními dírkami.(http://mkolar­.org/travel/Pin­Br/bobri3.html). Zdá se, že ani bobřík 100 m pod vodou neuplave bez nadechnutí.

alenad

pod 40 vteřin

Drap

pod 40 vteřin

Doplňuji:
O když jsem bobra viděl plavat, tak to vůbec nedokáži odhadnout

venkovan

jiná možnost -aby někomu nechyběla)

Ještě je třeba zadat proud vody, teplotu, jestli je to bobr na jaře či v zimě a doufám, že myslíš bobra hlodavce. Potom se můžeme bavit o čase.

anonym

Tak jsem hleděla na přírodopisný dokument a žasla ! Bobr to dá pod 40 vteřin !!!

bolak

tím pádem jsme to uhodli všichni

hurááá!! gratuluju nám

anonym

:))))

anonym

Bohemico, me vic jak ten bobr zajima kolik dni je tech 1 800 vterin ! ?

  • iv-

anonym

Kde máš bolak? Přesně tuhle reakci od vás dvou jsem čekala :D Jen si nemysli, taky jsem si to počítala na papírek a nařídila budíček…

bolak

Ty do mě vidíš jak do televize, a já se bál že už to bude příliš.

manon

bolak: Jen vzhledem k tomu, že jsem nepochopila, jaks to myslel, to příliš nebylo :)