hadate se s detmi?

nesnasim hadky a dlouhe domlouvani,ale nekdy to jinak nejde,zvlast kdyz neco detem reknu a pak slysim to jejich ubrblavani

Nejlepší odpověď
anonym

My jsme Burak nebyli jini,dodnes si pamatiji den,kdy mi moje mamka prikazala neco,co jsem vubec v ti chvili nepovazovala za nutne,pustila jsem si v koupelne vodu a v domneni,ze neslysi,jsem si to s ni vyridila!Neprejte si predtavit,jak si to pak vyridila ona se mnou.Jo,deti,nase!

Další odpovědi
Bumbes

Já pamatuji rákosku … to bylo domlouvátko. To si člověk rozmyslel dostat nášup kvůli brblání.
Na moje sviště zase platily nášupy úkolové – Brbláš? O den déle myješ nádobí. Brbláš dál? Luxuješ tento týden za bráchu a je tu poslední varování před zákazem PC a TV!
… a bylo po brblání.

anonym

S détmi se nehádám, protože jsou vychované tak
aby byly vždy uctiví a pomáhali potřebným a slabým.Jsou v pohodé.---ZDRAVI ---ZAJ-PO

Zdroj: zkušenosti a znalosti

panenka

Občas i ano protože to jinak nejde.

SinceX

Hehe, kdybych měl to měl říct za matku, tak jí lezu na nervy celkově dost. Jinak jsem myslím dobře vychováný, nekouřím, nepiju a už vůbec žádný sexuální život, nikdy nebyly problémy se zákonem, nebo se školou.

Hádky v rodině jsou časté, je to tím, že nás klátí puberta, alespoň mě, proto se na ně ně moc nezlobte, ale zase nemůžete být moc laskaví. :)

anonym

Mam sice jen jednoho syna,ale nepamatuji ze bych se s nim hadala.Rekla jsem mu sve a na jeho brekoty,odmitani ci brblani jsem nereagovala ani trochu,za chvili se umoudril.Jinak ja pamatuji take remen,rakosku,va­recku-nastesti jsem to u syna nemusela pouzit.