Avatar uživatele
anonym

hadate se s detmi?

nesnasim hadky a dlouhe domlouvani,ale nekdy to jinak nejde,zvlast kdyz neco detem reknu a pak slysim to jejich ubrblavani

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? anonym, panenka, annas, Miroslavst, Jahoda, anonym, lorja, anonym před 5008 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

My jsme Burak nebyli jini,dodnes si pamatiji den,kdy mi moje mamka prikazala neco,co jsem vubec v ti chvili nepovazovala za nutne,pustila jsem si v koupelne vodu a v domneni,ze neslysi,jsem si to s ni vyridila!Neprejte si predtavit,jak si to pak vyridila ona se mnou.Jo,deti,nase!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bumbes

Já pamatuji rákosku … to bylo domlouvátko. To si člověk rozmyslel dostat nášup kvůli brblání.
Na moje sviště zase platily nášupy úkolové – Brbláš? O den déle myješ nádobí. Brbláš dál? Luxuješ tento týden za bráchu a je tu poslední varování před zákazem PC a TV!
… a bylo po brblání.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

S détmi se nehádám, protože jsou vychované tak
aby byly vždy uctiví a pomáhali potřebným a slabým.Jsou v pohodé.---ZDRAVI ---ZAJ-PO

Zdroj: zkušenosti a znalosti

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Občas i ano protože to jinak nejde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SinceX

Hehe, kdybych měl to měl říct za matku, tak jí lezu na nervy celkově dost. Jinak jsem myslím dobře vychováný, nekouřím, nepiju a už vůbec žádný sexuální život, nikdy nebyly problémy se zákonem, nebo se školou.

Hádky v rodině jsou časté, je to tím, že nás klátí puberta, alespoň mě, proto se na ně ně moc nezlobte, ale zase nemůžete být moc laskaví. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Mam sice jen jednoho syna,ale nepamatuji ze bych se s nim hadala.Rekla jsem mu sve a na jeho brekoty,odmitani ci brblani jsem nereagovala ani trochu,za chvili se umoudril.Jinak ja pamatuji take remen,rakosku,va­recku-nastesti jsem to u syna nemusela pouzit.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek