Miroslavst

Hádáte se doma?

zda má být záchodové prkénko nahoře nebo dole?

Nejlepší odpověď
kapka

Prý to bývá jedna z častých příčin sporů. Ale já si nepamatuji, že bychom se doma zrovna o pozici záchodového prkénka někdy hádali. Máme asi spoustu jiných témat a na prkénko nezbývá čas. 🙂

Další odpovědi
ten který je

Ne nehádáme.My chodíme na kýbl.

quentos

ne, sestra je sice líná, ale není líná si ho sklopit a já zas nejsem línej si ho zvednout. Aspoň na tom hajzlu se shodnem.

rybíz

Už ne. Bývávalo. Dnes zavíráme, aby při splachování nelétaly bakterie jak Gagarin.

led

pri tureckých záchodoch ten problém nie je. A my sme predsa bližšie k turecku, než vy. Tak načo sa kvôli tomu hádať.