Hádanka pro tento den: Dovnitř to jde různobarevné a ven hnědé.Co to je?

Doplňuji:
No teda,to vy jste mi připravili hádanku! Na co společně myslíte,že by to mohlo být?!
P.S.Moji odpověď zveřejním po obědě v diskuzi.

Nejlepší odpověď
iceT

A dovnitř to jde horem a ven dolem?No,napadá mě jen jedno.....ale,dou­fám,že to bude nějaký chyták…:-)
Doplňuji:
…a kdyže to oběváte?To víte,jsem baba zvědavá…:-)

Další odpovědi
Drap

Jedioné co mě okamžitě napadlo je ..... Nebo snad něco jiného ?

baghira

Potrava?

hanulka11

mě napadlo to samé:D:D:D ale od barbakana člověk nikdy neví…to bude nějaká kulišárna

myšpulín

Napadlo mě asi to samé, jako ostatní 🙂
ale taky mě napadlo, jestli by to třeba nemohlo být Kinder vajíčko 😁

anonym

Přátelé,včera jsem to nestihl(návštěva vnuků) a teda má odpověď zní: Je to sobotní, připálená,večeře. Vložil jsem maso se zeleninou do trouby,zakecal se se sousedem a než jsem se vrátil,vše bylo tmavěhnědé a tudíž se to nedalo pozřít. A vás hned napadla taková hrozná,leč prospěšná, věc. 😁