Tíšek99

Hádanka pro chytré hlavy 🙂

Zapal si světlo Bojovníku však pomni že máš pochodeň a lampičku, svíčku a troud, olej a knot však co musíš zapálit první ať osvětlíš svou pouť v hlubinách temnoty?

Nejlepší odpověď
Kohut57

Ať bojovníku, jako první, tvé srdce zahoří, buď zapálen pro svou pouť v hlubinách temnoty a tvá osvětlená mysl tě provází.

Další odpovědi
Drap

Pokud má sirky, tak prvně sirku. Pokud sirky nemá, tak musí ocílkou křesnout do troudu a z toho pak rozfouká oheň.
V zadání však nejsou uvedeny ani sirky , ani ocílka či křesadlo, tak opravdu netuším, jak to zapálí.

Lukasy

Zapalku