jendahun

Had – jaké má had …ehm,to ono…

Je mi to trapné,ale dnes jsem sáhnul na pneumatiku auta,co že to tam mám…a bylo to(doufám že psí)psí hovínko.Tím vznikla doma diskuze,jaké že vlastně má had hovínko.Neznám,ne­vím,hrubý nedostatek ve vzdělání.Nikdy jsem hada nechoval a je to taky příroda.Kdo ví,kdo zná?

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste si přečíst diskuzi, kde se o hadích výkalech píše:

Zdroj: http://webcache­.googleusercon­tent.com/sear­ch?q=cache:Lba5hij­BvpEJ:tera.po­radna.net/q/vi­ew/38975-vylucovani-vykalu+jak+m%C3%­A1+had+v%C3%BDka­ly&cd=1&hl=cs&ct=clnk&gl­=cz

Další odpovědi
anonym

Jde o tuzsi extrementy(neco o trochu delsi bobky)na pohled mokre.Nekdy z toho jde trochu vody.Je to znatelne citit,pravdepodobne dlouhym travenim.

rybíz

Máme doma užovku. Jeho hovínko je bílá tužší hmota ( něco jako pasta na zuby ), ale jednou mi označkoval ruku a bylo to řídké a mokré. Jestli smrdí to nevím, nečichal jsem to.