wenda6

Hackování FB stránky

Ahoj, máme stránku na FB a někdo se nám tam stále nabourává a mění profilovou a úvodní fotku na nechutné věci. Alespoň 2 týdny už to ustalo, ale dnes nám odebral i 200 Likes. Prosím můžete mi poradit, jak se proti tomuhle bránit? Jde to vůbec?

Odpovědi
Sarrow

Změň heslo a pokud si na veřejném počítači tak se vždy odhlašuj.

Taky je dobré se podívat, zda tam nemáš keylogger.

mikee.nikee

Zkuste změnit heslo :)

Kris tyn

Změnit heslo sice můžeš no. Ale jestli je to někdo hodně dobrý a umí si získat kódy tak odhalí každé heslo.

Gifos

Po zmene hesla zkus zapnout takzvane dvojfazove overovani, kdyz se ti bude snazit nekdo prihlasit na fb, prijde ti sms s overovacim kodem.