Duvemblejt

Je reálný hacking SIM karty?

Zdravím ,mám kamaráda,který údajně umí hacknout sim kartu přes příkazový řádek ,prej stačí prozvonit a nebo poslat SMS z internetu, co byste na to řekli,je to realný nebo až moc velká pohádka?

Odpovědi
turbo085

Tak frajerovi řekni, že máš bráchu, který mu zabanuje internety :D :D

lukas.zmizik

návod jak získat sud piva zadarmo:

  • sežeň si simkartu zadarmo třeba zde https://www.sim­zdarma.cz/
  • vsaď se s kamarádem o sud piva jestli ti tuto kartu dokáže hacknout
  • jdi si pro svůj sud piva

gecco

Jestli to správně chápu…
Tvůj kamarád mi pošle SMS a nebo mne prozvoní – a na základě toho mi hákne SIMku???
ROFL…
Takovéj fór jsem neslyšel od doby, kdy někteří ´filutové´ tvrdili, že N5110 dokáže rušit policejní radary…
Toho kamaráda pozdravuj…
😁