Avatar uživatele
led

Hacker stiahol údaje o 100 miliónoch užívateľov Facebooku

Zverili by ste svoje osobné informácie slabo zabezpečenej stránke?
Doplňuji:
„Ľudia, ktorí využívajú Facebook, sami rozhodujú o tom, ktoré informácie o sebe zverejnia. Takže sa v tomto prípade nejedná o nič iné, ako len o skopírovanie údajov, na ktorých zverejnenie dali už predtým súhlas ich samotní majitelia,“ stálo vo vyjadrení firmy pre britský server BBC.

Upravil/a: led

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? quentos, Jahoda, rynek878 před 5012 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

a jak poznat,co je zabezpecene dobre a co ne?ti maníci,co do toho delaji jsou velice vynalezavi,takze casem se stejne nabouraji vsude,zabezpeceni muze byz sebelepsi.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
PostApMan

Děkuji za úryvek. Teď abych odpověděl, já nikdy nikam nedávám údaje co by mě mohli ohrozit a nebo které bych nechtěl zdělit ostatním , takže se ztotožňuji s článkem.

A na obranu fAcebooku – četli jste někdy o „Google – náš velký bratr“ ? Napištecelé své jméno do googlu a má dost velkou šanci zjsitit o sobě informace které pomalu ani nevíte, nebo které jste nikam neuváděli, takže o nic nejde, všichni jsme někde evidovaní – ať vědomě nebo naopak – s tím se nedá nic moc dělat, pokud není člověk obzvlášť opatrný.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jahoda

Já nikdy neuveřňuji osobní údaje. Je ale fakt, že ti machři toho o vás najdou spoustu. Takže stejně je nějaká ochrana víceméně na houby. ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
alexandra

To máte fuk,aspoň se budeme všichni znát navzájem a budeme jedna velká rodina.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

není to hacker, a stahnul jen veřejně dostupné informace které jsou vidět na vaší profilove stránce, Pokud například máte nastaveno zobrazení email adresy jen přátelům, tak ji tento rádo by hacker nestáhl … hromadně tedy udělal jen to co by dokázal v jednotlivých případech prakticky kdokoliv …

stačí jen nepodléhat snahám redaktorů přežít okurkovou sezónu 🙂 když v televizi zaslechnete slovo hacker můžete si být jisti že jde jen o pimprlové divadýlko a s hackingem to nemá nic společného.

0 Nominace Nahlásit