gynekologie

jakou bylinku bych mela pouzivat na svedeni genitalii dekuji za odpoved

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Asi žádnou, pokud se jedná o mykózu, určitě na gyndu! Ale může to mít i jiné příčiny. Problémy s pohlavními orgány nikdy nezanedbávat!

Další odpovědi:

Bronzový

jako prevence je vhodná sedací lázeň z řebříčku, na výplachy je možné použít Tantum Rosalgin, k pití na celkový účinek se dá sehnat tzv. ženský čaj
Doplňuji:
Clotrimazol je antimykotikum - to by ten problém opravdu měl vidět lékař, pouze pokud tím trpíte opakovaně a troufnete si odhadnout, že "je to tu zase" :/ tak, pak jedině - ale možná jsou lepší čípky (varianta volně prodejná je taky Gyno-Pevaryl)
konkrétně můj doktor mi vysloveně doporučil ty výplachy Rosalginem - ideálně po každé menstruaci, případně během léta po koupání ve chlorové vodě - někdo je na to holt citlivější

Pokročilý

Na bylinky moc nejsem, ale měla jsem stejný problém a na gyndě mi napsal clotrimazol. Ten je i volně prodejný a mazat 2x denně a je to hned pryč :) ale taky to může být jen reakce na mýdlo tak zkus jiné nebo jen vodu..

Hermanek. ? Nebo do lekarny , tam urcite budou mit nejakou masticku bez predpisu. Jen se nestydet . :-) -iv-

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1282
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.