Gynekologie

Mám gynekologický problém,potřebovala bych gynekologa,který mě zároveň bude i operovat,ne jen vyšetřovat. Jde o to,že jsem stydlivka a vadí mi,že můj gynekolog mě prohlédne,pak mě pošle do nemocnice,kde mě zase někdo prohlédne, pak mi zase někdo jiný udělá vyšetření před operací, operovat mě bude zase někdo jiný a po operaci mě bude případně okukovat zase někdo uplně jiný. Možná vám přijde můj problém malicherný,ale já na to nemám nervy ani náladu,aby mě pořád někdo cizí osahával a prohlížel. Chtěla bych počet lékařů minimalizovat na nezbytně nutné množství. Budu vděčná za jakýkoliv nápad, můj gynekolog,když jsem se mu svěřila s tím co mě trápí,mi jinými slovy naznačil,že jsem hysterka. Já to beru,ale myslím,že kdyby se mi podařilo sehnat lékaře-operátora,tak by to bylo lepší. Díky
Doplňuji:
Praha-západ,Praha,Benešov

Nejlepší odpověď
Marenka

spousta gynekologů má ,,své" operační dny v nemocnicích,stačí se jen zeptat,určitě to jde.Tak jak chodí na přání klientek k porodům tak si i operují ty své pacientky.

Další odpovědi
Earl Sin

Dobré by bylo vědět, odkud jste.
Vím o doktoru Havlovi ze Dvora Králové, který operuje ve čtvrtky v FN HK.

Zdroj: www.firmy.cz/de­tail/394075-mudr-zdenek-havel-dvur-kralove-nad-labem.html

Michal

Tak mi zavolejte 776 002 394