Avatar uživatele
anonym

Gynekologie

Mám gynekologický problém,potřebovala bych gynekologa,který mě zároveň bude i operovat,ne jen vyšetřovat. Jde o to,že jsem stydlivka a vadí mi,že můj gynekolog mě prohlédne,pak mě pošle do nemocnice,kde mě zase někdo prohlédne, pak mi zase někdo jiný udělá vyšetření před operací, operovat mě bude zase někdo jiný a po operaci mě bude případně okukovat zase někdo uplně jiný. Možná vám přijde můj problém malicherný,ale já na to nemám nervy ani náladu,aby mě pořád někdo cizí osahával a prohlížel. Chtěla bych počet lékařů minimalizovat na nezbytně nutné množství. Budu vděčná za jakýkoliv nápad, můj gynekolog,když jsem se mu svěřila s tím co mě trápí,mi jinými slovy naznačil,že jsem hysterka. Já to beru,ale myslím,že kdyby se mi podařilo sehnat lékaře-operátora,tak by to bylo lepší. Díky
Doplňuji:
Praha-západ,Praha,Benešov

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, rynek878 před 5110 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Marenka

spousta gynekologů má ,,své" operační dny v nemocnicích,stačí se jen zeptat,určitě to jde.Tak jak chodí na přání klientek k porodům tak si i operují ty své pacientky.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Earl Sin

Dobré by bylo vědět, odkud jste.
Vím o doktoru Havlovi ze Dvora Králové, který operuje ve čtvrtky v FN HK.

Zdroj: www.firmy.cz/de­tail/394075-mudr-zdenek-havel-dvur-kralove-nad-labem.html

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Michal

Tak mi zavolejte 776 002 394

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek