Cerlog

Gympl a vše okolo

Dobrý den všem studentům a i všem úspěšným absolventům. Chtěl bych se zeptat jak jste vy zvládali studium gymplu. Jak těžké pro vás byly začátky. Já nemám problém s učením a snad nikdy jsem ho ani neměl. Jen bych se chtěl zeptat, jak jste zvládali tolik předmětů. Nedělá mi problém se naučit na 5–6 předmětů na den, ale nevím jak se naučit všechno, abych všechno zvládal. Dá se to ? Podělte se semnou prosím o své zkušenosti :)

Nejlepší odpověď
Drap

Nedá se to takto napsat, každý jsme individualita a každému to jde jinak. Někdo to zvládá bez problémů a někdo to nezvládne vůbec. Ale neni se čeho bát, neni nic co by nešlo zvládnout

Další odpovědi
RQLM

nepřeháněj, 6 předmětů není vůbc neutný se učit 🙂 rozhodně ne na každý nový den, tak maximálně dva, a to výjimečně. já jsem prošel osmiletým církevním gymplem. co se učení týká, nejhorší bylo srovnat se s vědomostma, ale to trvalo nanejvýš čtvrt roku. získat kamarády asi taky tak dlouho. ty kamarádi jsou pak na strašně dlouho, protože spolu většinou děláte ty nejlepší akce během dospívání. chodíte do hospody, kouříte za školou, podvádíte při písemkách, … no je to nejlepší období, co je! hend bych si to zopakoval

baghira

Nemám gympl ale strojní průmyslovku, a kromě domácích úloh jsem se neučil – naprostá většina učiva se dala pochopit už při hodině, pokud člověk dával pozor. No a zbytek bylo holt riziko :)