rottkiw

GTA San Andreas- všechny mise

Dobrý den, nevíte stránku nebo hack, cheat atd., na dokončení všech misí ? Už jsem to jednou dohrál a nechce se mi to dohrávat znovu.. :) Díky
PS: Odpovědi typu: Kašli na hacky, dohraj to normálně atd. si prosím nechte pro sebe, díky :)

Nejlepší odpověď
Travis

http://www.gta­.cz/download/dow­nload.php?sou­bor=100-save-rar&hash=bd3a­020fea20011c53c84­6308c764c47&l=0

Savy nahrajde :
C:/Documents and Settings/jméno uživatele/My Documents/GTA San Andreas User Files – PRO Win XP

C:/Users/jméno uživatele/Docu­ments/GTA San Andreas User Files – PRO Windows 7

Zdroj: www.gta.cz