B-25 Mitchel

GTA SAN ANDREAS:Nevíte nikdo jak udělat aby mohla HYDRA normálně ostartovat z dráhy a přistát na dráhu?

Odpovědi
honza19hk

Nejde,také jsem to zkoumal. Ta stíhačka má kolmý start a to nejde změnit. Na druhou stranu to je dobré protože nepotřebuješ přistávací dráhu.přisteneš třeba i ve městě.

tom004

Předpokládám, že se zase jedná o nějakou hru. Pokud ano, zeptej se na stránkách, které se na tuto „problematiku“ specializují. Je to určitě rychlejší a odpovědi budou kvalifikované.