Doli$h

GTA-SA cheat

Chtěla bych se zeptat jestli náhodou neexistuje cheat na nesmrtelnost parťáka.Kdyžtak napište jaký cheat to je.Děkuju :)

Odpovědi
Stanislav

Myslíš, když CJ vezme s sebou někoho z Grove Street a jde napadnout nepřátelskou stranu? Na to žádný cheat neexistuje. Ale přesvědči se sama: http://www.gta­.cz/san-andreas/clanek/che­aty-pc

honza19hk

ne,na tohle cheat není,je ale na nerozbitný auto,loď letadlo… pokud jedeš s ním v autě. Na začátku hry napiš JCNRUAD -nerozbitný auto.