p-e-t

Gta episodes from liberty city.

Zdravím, chtěl bych se zeptat mám staženou hru gta epiodes from liberty city i s crackem ale nevím jak to vycrackovat tady se to nejspíše dělá jinak.. Tak kdyby někdo prosím napsal jak na to nebo mi prosím poslal odkaz na stáhnutí funkčního cracku nebo mi ho poslal na e-mail svetr.9@seznam.cz předem děkuji.

Odpovědi
anonym

zpusob pouziti cracku byva obvykle podrobne popsan v prilozenem textovem souboru s koncovkou NFO

obvykle staci jen jednim souborem prepsat jiny stejnojmenny nekde v programove slozce hry (program files/,,,)