Supr653 .

GTA 5 PS3 – potrebné miesto. Koľko voľného miesta by som potreboval?

Dobrý deň, mám PS3 12GB verziu a chcel by som si kúpiť konečne GTA 5. Ak by som si hru kúpil ako krabicovú verziu (CD,obal…), koľko voľného miesta by som potreboval? Na internete som našiel že je potrebné 8GB + v budúcnosti updaty a DLC. Je toto dostatok? Samozrejme by som z konzoly všetko vymazal a hral len toto GTA V.

Odpovědi
Löwe

12 – 8 = 4. Zkus pohledat, kolik bude mít DLC a jaká bude potřebná paměť na updaty.