Shizuka

GTA 5 na PC

Chtěla bych se zeptat jestli už je nebo bude gta 5 na počítač :D bo já jsem z toho už trochu mimo když najedu na heureku tak tam ta hra je ale v recenzi píšou že ještě nevyšla a jak někdo může prodávat gta 5 na pc když ani ještě není :D některé ty recenze tam zase píšou jako že jo že na pc už to je tak já nvm :D strašně moc si chci tu hru objednat ale nejsem si vůbec jistá jestli to vůbec půjde :D

Odpovědi
Pajuza

Ahoj, GTA IV. jsem slyšela že by měla vyjít na PC začátkem prvního čtvrtletí. :)
Doplňuji:
Minulé GTA 4. na PC vyšla 29. Dubna ;) Tak se doufám dočkáme taky v Dubnu.

Reezo

GTA 5 je zatím pouze na konzole. na PC má přijít nějak po novém roce. Typuj, žeby to mohlo být do jara ( snad ).

GTA 5 zatím vyšlo jen na XBOX a PS3. Na pc vyjde během tohoto roku.