Jekyllcoffin

gta 4 problém s instalací

nainstaloval jsem si GTA 4 na Windows 8 pro ale po rozkliknutí ikony se objěvilo ověřování Relase control a ověření mi nešlo a proto jsem rozklikl
Activate manualy a všechno jsem vyplnil a napsalo mi to že ověření bylo úspěšné ale po kliknutí na ikonu GTA 4 se objevil zase relase control.
Prosím pomozte :)

Odpovědi
Hamon

Aha, takže není problém s instalací, ale s krádeží, chápu to správně? Pokud ne, pak se omlouvám a doporučím obrátit se na prodejce, rádi ti pomůžou.