PepeKarim

GTA 4 Nefunguje

Hru mam nainstalovanou na steamu a všude sem zaregistrovanej i ty games for Windows a social club sem propojil . Pak dám na steamu Hrát hru , vyjede tabulka Log in to Social club , tak tam vyplnim ty moje udaje dám Play ( offline ) a nic se neděje . Steam ukazuje že sem ve hře , ale hra vůbec nenaběhne . Poradíte mi někdo prosim

Odpovědi
anonym

Nějaká konfigurace počítače? Napiš jestli máš Notebook / PC, Typ grafické karty (nestačí jen nVidia napiš i ten typ např. nVidia geforce gt630m), typ procesoru (např.: intel core i7), velikost RAM a operační systém.