Anife

Grilování v Brně?

Můžete mi prosím poradit, kde by bylo možné v Brně grilovat, popřípadě udělat oheň (louka, les…)
Doplňuji:
Samozřejmě aby to bylo legální, nejlépe místo k tomu určené (jestli něco takového vůbec existuje :))

Odpovědi
dědapetr

Griluji na balkoně,nebo kousek od sídliště.Pokud není vyhlášen stav zákazu rozdělávaní ohňů kvůli suchu.

beer

Vím, že to nějak jde u přehrady. Taky jsem kdesi četl, že ÚMČ některých částí vytváří pro tyto účelo jakési prostory, snad by něco už měla mít Líšeň.
Zkus tedy navštívit stránky ÚMČ.