HerbiG

Gratuluju Kentrysovi k dosazeni 2000 bodu 🙂

Nejlepší odpověď
annas

Někdo musí být přece první.
Ale vadí mně, že kenyrts ve svých odpovědích často neuvádí zdroje, odkud informaci získal, dokonce překopíruje text z Wikipedie v neupraveném strojovém překladu. Rovněž občas neodpovídá přesně na položené otázky. Někdy méně znamená více.

Další odpovědi
quentos

než někomu začnu gratulovat, radši bych si pořádně přečet jeho nick. Nuk Nuk má recht, nejvíc mě pobavil jeho příspěvek o Moby Dickovi, kdy do odpovědi prsknul první odkaz z Googlu, kterým ovšem byl experimentální strojový překlad z angličtiny, tudíž úroveň češtiny horší než černý massa Bob, co trhat bavlnu ;))))))

Nuk nuk

Kenyrtsovi samozřejmě gratuluji též.

Nicméně, ať se na mne nezlobí, a je mi jasné, že dostanu spousty červených palců, ale způsobem, jakým ty body získal, by to dokázal kdokoliv.
Doplňuji:
Pro Standu: Víte, já asi nemám tu potřebu…

standa

To Nuk_nuk:

…kdokoli ano, ale vám se to zatím jaksi nedaří 🙂

p.s. doufám, že tu moji malinko drzou poznámku berete s nadhledem 🙂

fortin

Je to spolehlivej lídr. Ale věčně tu nebude googlovat..

Retko

No Nuk nuk podle me je tva odpoved dost hnusna.
Sam vim, ze kenyrts neodpovida vzdy excelentne, ale aspon z 50% to pomuze. A jsem si jist, ze dava hodne casu aby pomohl se spravnou odpovedi. Aspon tim, ze ji pomuze vyhledat. A proto nas tu je vic, aby se pripadne nesrovnalosti doplnily.
Takze ja mu tim dekuji za pomoc a blahopreju k bodikum. :)

ondarcz

Souhlasím s Nuk Nuk, má ode mě palec. Chápu, že je tu hodně lidí, kteří si nedokáží najít odpověď na sebejednodušší otázku. Takovým asi Kenyrts pomůže, ale na druhou stranu se při svém tempu nestíhá nad svými odpověďmi moc zamyslet. Je to hodně vidět a ani to stíhat nelze. Pokud si nejsem vyloženě jist, tak svojí odpovědí mohu spíše uškodit. Proto radši neodpovídám a mé bodové skóre mě při tom moc nevadí…

Michal

Já se připojuji,je to pro mne dobrá motivace.