Jahoda

Gratuluji uživatelce Kropitko ke zlaté příčce. Kdo se ještě přidá?

Gratuluji Vám Kropitko za zlatou příčku. Přála jsem Vám to. Vy si to zasloužíte 🙂
Mějte se fajn. ;o)

Nejlepší odpověď
annas

Jahodo, byla jste rychlejší. Já se samozřejmě připojuji. Je hezké, že zvítězila.

Další odpovědi
anonym

To je postreh Jahodo.Gratuluji Kropitko, mam a sdilim s Vami radost.Jsem presvedcena,ze tak jako Annas zustala tak i Vy zustanete-mne by bylo po Vas smutno.HURAAAA.

mosoj

Oceňuji výdrž a také gratuluji.

panenka

Taky Gratuluji

iwetax

Veliká gratulace.

elektrikář

Gratuluji pořádně si to užijte a oslavte.Ať máte na co vzpomínat Elektrikář.

ReHu

Také se připojuji s gratulací a doufám, že se vám bude mezi námi líbit i nadále.

1popelka1

Kropítko, gratuluji a jen tak dál 🙂

vagra

Pozdě, ale přece se připojuji k řadě gratulantů.
Blahopřeji Vám k dosažení další mety.

kropitko

Co napsat,než díky,díky,díky. Bez vaší podpory bych to nikdy nedokázala.
Mé velké díky patří hlavně Annas......která mě podpořila v nejtěžších
chvílích,samozřejmě také –rynkovi,Jahodě,Be­nytě a pak prostě všem,nedají se
to všichni vyjmenovat,jejich vážně hodně. Nesmím zapomenout na quentose a kupkinu a spol,nebýt
jich,tak bych se na celé odpovědi dávno vykašlala,ale pocit,že je moje
přítomnost rozčiluje mě hnal do předu…Díky tedy úplně všem.

Luss

Take gratuluju!!!