Avatar uživatele
arygnoc

gratulujem Čechom ku bronzu.

Budete večer fandiť Slovovákom?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, anonym, Drap, anonym, briketka10, anonym, anonym před 4329 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Děkuji. 🙂 Sama za sebe mohu říct, že budu fandit slovenskému týmu k získání zlata. Porazili nás, ale není žádný důvod k zášti a zlobě, které je i tak dost.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Teď už jo :{)> ale jak se znám, tak na to v návalu práce zapomenu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Jasně,budu fandit! Fandila bych třeba i Pobřeží slonoviny,jen aby to nebyli Rusové ! Navíc se mi líbí Chára-jako hokejista,člověk i chlap…:D
Doplňuji:
A děkujeme za gratulaci k bronzu.Při současné vyrovnané špici je dobré,že jsme stále její součástí.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Dík. Co na to říct, hráli jsme svoji hru…
Doplňuji:
Jasně že jim budem fandit, slováci sou skoro jako češi, akorát že je jim blbě rozumět.

Upravil/a: bolak

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Fandí většina, my už to máme za sebou, ostatně mnozí z nás i hostují „na kukandu“ na sesterské slovenské verzi.
Jen mne tak maně napadají 2 asociace.

  1. Kdybyste se netrhli, mohli jsme mít společně zlato a nejenom letos.
  2. Naši, ani další diplomaté, dodnes nedokáží nalézt rozumný a logický důvod, proč Kanada zavedla vízovou povinnost pouze pro ČR, ale už ne ani pro Šlovensko ani pro Maďarsko.

Doplňuji:
http://www.no­vinky.cz/doma­ci/268087-kanada-chce-zmenit-vraceni-neuspesnych-zadatelu-o-azyl-cr-nema-zajem.html
P.S. Kamarád, bývalý aktivní hokejista, už slaví, akorát trpce poznamenal, že tentokrát zvolil alkoholovou variantu, která je více „hořká“.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
www

Není k čemu (názor).
Já vám ke stříbru! (tip bez znalostí) 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Samozřejmě, komu jinému ?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

jasně, že fandím Slovákům a dík za gratulaci, ale jen mě mrzí, že sem měla v plánu sledovat na slovenský 1 dvoudílné drama a místo hokeje ho nedávaj :(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

hm,dik:-¨) a slovakum ke stribru.hezky jsme se podelili,i bratrum z ruska jsme jednu nechali:-)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Ary, vy jste to predvidal, ze ?
Ze jste uz predtim presel na Slovenstinu !
Muzu se zeptat proc ? 🙂 Mirite pak v budoucnu jeste dale na vychod. ? 🙂
Ale je to mile , zajimave.
Mam vyhodu. Rodice byli Slovaci, tak pak vzdycky fandim tomu , kdo " zbyde ". A fandim take ve sportu Nemcum … , tak mam vic " sanci " k radosti. 🙂

  • iv-

před 4329 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

  • iv- nezáviďte arygnocovi, že si spomenul na slovenčinu, veď slováci porazili Čechov, tak od radosti sa zabudol pretvarovať (mluvit hezky česky). Veď situácia sa môže na budúci rok obrátiť…

před 4329 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek