arygnoc

gratulujem Čechom ku bronzu.

Budete večer fandiť Slovovákom?

Nejlepší odpověď
anonym

Děkuji. 🙂 Sama za sebe mohu říct, že budu fandit slovenskému týmu k získání zlata. Porazili nás, ale není žádný důvod k zášti a zlobě, které je i tak dost.

Další odpovědi
quentos

Teď už jo :{)> ale jak se znám, tak na to v návalu práce zapomenu.

anonym

Jasně,budu fandit! Fandila bych třeba i Pobřeží slonoviny,jen aby to nebyli Rusové ! Navíc se mi líbí Chára-jako hokejista,člověk i chlap…:D
Doplňuji:
A děkujeme za gratulaci k bronzu.Při současné vyrovnané špici je dobré,že jsme stále její součástí.

bolak

Dík. Co na to říct, hráli jsme svoji hru…
Doplňuji:
Jasně že jim budem fandit, slováci sou skoro jako češi, akorát že je jim blbě rozumět.

anonym

Fandí většina, my už to máme za sebou, ostatně mnozí z nás i hostují „na kukandu“ na sesterské slovenské verzi.
Jen mne tak maně napadají 2 asociace.

  1. Kdybyste se netrhli, mohli jsme mít společně zlato a nejenom letos.
  2. Naši, ani další diplomaté, dodnes nedokáží nalézt rozumný a logický důvod, proč Kanada zavedla vízovou povinnost pouze pro ČR, ale už ne ani pro Šlovensko ani pro Maďarsko.

Doplňuji:
http://www.no­vinky.cz/doma­ci/268087-kanada-chce-zmenit-vraceni-neuspesnych-zadatelu-o-azyl-cr-nema-zajem.html
P.S. Kamarád, bývalý aktivní hokejista, už slaví, akorát trpce poznamenal, že tentokrát zvolil alkoholovou variantu, která je více „hořká“.

www

Není k čemu (názor).
Já vám ke stříbru! (tip bez znalostí) 😁

Drap

Samozřejmě, komu jinému ?

briketka10

jasně, že fandím Slovákům a dík za gratulaci, ale jen mě mrzí, že sem měla v plánu sledovat na slovenský 1 dvoudílné drama a místo hokeje ho nedávaj :(

pizlicka

hm,dik:-¨) a slovakum ke stribru.hezky jsme se podelili,i bratrum z ruska jsme jednu nechali:-)

anonym

Ary, vy jste to predvidal, ze ?
Ze jste uz predtim presel na Slovenstinu !
Muzu se zeptat proc ? 🙂 Mirite pak v budoucnu jeste dale na vychod. ? 🙂
Ale je to mile , zajimave.
Mam vyhodu. Rodice byli Slovaci, tak pak vzdycky fandim tomu , kdo " zbyde ". A fandim take ve sportu Nemcum … , tak mam vic " sanci " k radosti. 🙂

  • iv-

led

  • iv- nezáviďte arygnocovi, že si spomenul na slovenčinu, veď slováci porazili Čechov, tak od radosti sa zabudol pretvarovať (mluvit hezky česky). Veď situácia sa môže na budúci rok obrátiť…