Gratulace k dnešnímu Dni mužů!

Pro ČR dosud neoficiálně, ale už 13. rok se stihli připojit v Německu, Rakousku a Ukrajině. Věděli jste, že máme svátek?
CHLAPI, SLAVME !!
http://www.no­vinky.cz/koktej­l/250896-svet-slavi-po-trinacte-den-muzu-cesi-zatim-stale-neoficialne.html

Nejlepší odpověď
Andělé

Já znám jen Den otců…
Tak všichni chlapci a chlapi:-),
vše nejlepší k vašemu Dni mužů. Nejdražším a nejslastnějším dárkem pro vás,jsou vaše drahé polovičky,tak je pěkně pomaloučku rozbalte…a zbytek nechám na vás..:-))

Další odpovědi
annas

Chlapi, slavte, když máte chuť. My jsme měly MDŽ…Vzájemou úctu k jednomu či druhému pohlaví lze projevovat nejen v tento den, ale měla by se stát trvalou hodnotou …

Ale domnívám se, že jsou mnohem důležitější dny…Možná jsou důležitější dny.

Doplňuji:
Omlouvám se za opakování stejné věty.

anonym

Já más svátek každý den tím,že se ráno vzbudím živ a zdráv.

anonym

Je vidět,že i muži mají své dny.Chlapi,tak všecičko nej!

Děda Louda

Aby to nebylo jen tak jednoduché, slavíme dneska i Den toalet.

tuCZek

Nevěděl jsem,ale k ožrání se vždy důvod najde.
Mimochodem jsem „skoro“ abstinent :o)