Pokročilý

Grafika/monitor

Zdravím, sestavuji pc.... mam tu staré komponenty neznámého původu o kterých vím že ještě před týdnem v poho fungovaly. Jenže co se nestalo...... pc v poho jde ale grafika tak nějak stávkuje....- zahřívá se ale nezobrazuje....) zajímavé je, že včera se mi stalo že monitor normálně naběhl..... pak jsem pc vypnul a zas začala stávkovat.... tak že grafika vypadá že je ok ..... myslím že to bude něco ještě se starým AGPčkem...... nevíte o tom někdo něco? jak to vyřešit

PS.: občas se mi stává že když vypnu pc tak se monitor zapne, ale při startu nic.... a když zapnutí při startu vynutím tak samozřejmě ,, signal cable disconnect" ...... díky za každou radu

předem říkám že jinou grafiku nemam a jiný monitor jsem zkoušel a to samé..... zkoušel jsem restart biosu ale nic..... má někdo nějaký nápad?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Předpokládám že grafine není Ok, ale spíše KO, ale ještě bych vyskoušel jiný zdroj. Ale stejně si myslím tak na 90% že je GK v háji.
Doplňuji:
Ještě někdy pomůže skusit GK vyčistit od prachu a hlavně vyčistit chladič a ventilátor, jestli tedy má.Popřípadě přepastovat, teplovodivou pastou.

Další odpovědi:

Pokročilý

Nejdřív skuste jiný zdroj a vše znovu rozhodit a složit.Jinak,pokud je KO grafika,tak nemáte co stratit a mrkněte se na pečení Grafik http://forum.zive.cz/…

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.