Galax

Grafika/monitor

Zdravím, sestavuji pc… mam tu staré komponenty neznámého původu o kterých vím že ještě před týdnem v poho fungovaly. Jenže co se nestalo...... pc v poho jde ale grafika tak nějak stávkuje…- zahřívá se ale nezobrazuje…) zajímavé je, že včera se mi stalo že monitor normálně naběhl..... pak jsem pc vypnul a zas začala stávkovat… tak že grafika vypadá že je ok ..... myslím že to bude něco ještě se starým AGPčkem...... nevíte o tom někdo něco? jak to vyřešit

PS.: občas se mi stává že když vypnu pc tak se monitor zapne, ale při startu nic… a když zapnutí při startu vynutím tak samozřejmě ,, signal cable disconnect" ...... díky za každou radu

předem říkám že jinou grafiku nemam a jiný monitor jsem zkoušel a to samé..... zkoušel jsem restart biosu ale nic..... má někdo nějaký nápad?

Nejlepší odpověď
anonym

Předpokládám že grafine není Ok, ale spíše KO, ale ještě bych vyskoušel jiný zdroj. Ale stejně si myslím tak na 90% že je GK v háji.
Doplňuji:
Ještě někdy pomůže skusit GK vyčistit od prachu a hlavně vyčistit chladič a ventilátor, jestli tedy má.Popřípadě přepastovat, teplovodivou pastou.

Další odpovědi
emba5

Nejdřív skuste jiný zdroj a vše znovu rozhodit a složit.Jinak,pokud je KO grafika,tak nemáte co stratit a mrkněte se na pečení Grafik http://forum.zi­ve.cz/viewtopic­.php?f=919&t=1102633&st=­0&sk=t&sd=a&hi­lit=karta+zape%C4%8Dte&s­tart=135