Lauren604

Jak nastavit grafický tablet?

Dobrý den včera jsem dostala grafický tablet a fungoval skvěle na různé programy, ale dnes jsem se pokusila nainstalovat Adobe Photoshop CS6. A od té doby když mám tužku pár centimetrů nad kreslící plochou a ani se jí nedotýkám už to kreslí o.O a ve vzduchu se mi vážně kreslit nechce. Prosím poraďte
Doplňuji:
Nevím kde to nastavit :/

Odpovědi
rigormortis

Jde o nastavení tabletu…mám intuos…nastavit na něm lze skoro všechno…přítlaky, tlačítka, gumy, atd.

gecco

Hledej někde v Ovládacích panelech (Polohovací zařízení…) – nepíšeš OS, takže přesně ti nelze poradit.
😉