Velbloud

Grafická karta

V internetovém obchode je uváděno „Doporučený výkon zdroje : 450 W“. Můj zdroj má jen 400 W. Je šance, že mi grafická karta naplno pojede, nebo mám koupit nový zdroj?

Odpovědi
emba5

Je potřeba se podívat na štítek zdroje a napsat o jakou kartu jde.Eurocase zdroj 450W dá stěží 250W skutečně a SEASONIC 320W udrží zátěž jako průmněrný 400W zdroj.Napište prosím o jaký zdroj jde a o jakou kartu.Právě kvůli nekvalitním zdrojům se ten ůdaj nadsazuje.K AMD 6770 se spotřebou asi 110W max. je potřeba minimáně 350W SEASONIC OEM.Tedy nejlevnější řada.Ale výrobce kvůli nekvalitním zdrojům píše 450W.