qwert7

Grafická karta

Dobrý den.Chtěl jsem se zeptat, jakou grafickou kartu potřebuji na Windows 7.Když mi najede spořič obrazovky píše mi, že spořič obrazovky nelze spustit, protože vyžaduje novější grafickou kartu nebo grafickou kartu kompitabilní s technologií Direct 3D.V počítači mám standartní grafický adaptér s rozlišením VGA.Celková dostupná grafická paměť:16 mb.Žádná hra mi nejde spustit.Prosím poraďte.díky moc

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Dokonce i na Aero dnes stačí integrovaná garfická karta v procesorech In­tel.

Chipset s grafickou kartou intel H67 a některé Z68.

Asi máte nějakou starší která nezná DirectX 11, který nativně obsahuje Windows.

Další odpovědi
Marvan

16MB pro grafickou kartu byl standard v roce 1996 dnes bych se zaměřil spíše na 1GB né-li víc