kaasik

graficka karta

dobry den mam doma grafickou kartu ati r9200 a kdys ji vlozim do pc tak bezi tak 5 min a pak se sekne obraz zustane stat nebo se vipne uplne monitor skousel jsem menit chladic skousel jsem pridat ventilator nic nepomaha nevite co stim ?????
Doplňuji:
horka je ale ona se vipne i kdys ji chladim a nemusi to byt narocna prace kdys budu mit jen zobrazenou plochu tak se vypne a pocitac ji pobere us ji mam pul roku a ovladace mam take dobre

Nejlepší odpověď
Michal Kole

A je po těch 5ti minutách horká?
Děje se to jen po „náročné“ práci (3D hry, Film ve vysokém rozlišení) nebo i na jednoduché 2D zobrazení (okno Wordu se textem)?
Doplňuji:
Zkusit kartu reklamovat.

Někde jsem ale četl, že když vyměníte chladič za jiný i když výkonnější tak ztrácíte nárok na záruku.

Další odpovědi
Bumbes

Jen taková prostoduchá připomínka:
doufám, že ta GK je plně kompatibilní s deskou a CPU.

Miroslavst

Asi ji nepobere tvůj počítač nebo máš nainstalované špatné ovladače.