Chemiii

grafická karta

chci vyměnit procesor a když si koupím AMD A8–5600K s integrovanou kartou tak tu mojí co mám nepotřebuji ,že?
Doplňuji:
no mam nvidia 9500gt ale ta integrovaná je taky dobrá..kdykoliv se dá vypnout.. Multimediální ráce a občas si něco zahrát

Odpovědi
anonym

Těžko říct – jakou kartu máš (pokud jde o výkon) a jak výkonná je ta integrovaná – a hlavně – jaké programy (jak náročné na grafiku) hodláš pužívat…
Na ´kancelářské aplikace´ integrovaná stačí, na náročnější grafiku (hry, CAD, editace obrázků či videa…) stačit nemusí.
Doplňuji:
Integrovaná lze vypnout tehdy, když máš nainstalovánu ještě jednu (ve slotu).
😉
Já tvůj dotaz pochopil tak, že stávající kartu z počítače ´vyhodíš´ a budeš mít jen tu integrovanou.