Vasilcz

GPS v telefonu – jak to je?

Zdravím. Nějak už se v tom asi neorientuju. Když si stáhnu z netu např. aplikaci Navigon do svého telefonu (Samsung Galaxy S), je pak navigace palcená nebo jak to je? Někdo říká, že jsou placené mapy, ale když si je už do mobilu stáhnu ? Nevím no. Díky předem

Odpovědi
anonym

pokud máte GPS v mobilu a máte nějakou navigaci, která má k sobě stažené již mapy.. tak pak nemusíte být připojený na net

datové přenosy při stahování map sou samozřejmě zpoplatněné.. buď máte tarif, nebo platíte až v případě připojení

  • v případě připojení přes wifi.. tak je to zadarmo