Dados

GPS navigace

Zdravím chtěl bych koupit známým na Vánoce GPS navigaci pro osobní auta. Nevím ale jakou. Mám představu aby byla v češtině, uměla navigovat i ve městě a měla přepínání mezi 3D a 2D pohledem. Díky za odpověď.

Nejlepší odpověď
brillant

doporučuji Garmin s doživotní aktualizací map

Další odpovědi
Bedy

Pokud chcete něco za dobrou cenu, tak doporučím navigaci Garmin nüvi 40 ČR Lifetime, která nabízí doživotní aktualizaci map ČR zdarma s 3D náhledem. Je tam i asistent řazení do jízdních pruhů.
Nevýhodou akorát může být výdrž, kdy ta navigace na baterku vydrží jen 2 hodiny, ale co znám lidi, tak to mají stejně většinou v zapalování.

Z dražších modelů můžu doporučit Garmin Nüvi 1390T Lifetime, která obsahuje více funkcí, má lepší plánovač, RDS příjmač (třeba když se stane nehoda nebo zácpa, tak Vy se tomu místu vyhnete), atd.

Nebo jen tak pod čaou – smartphony Nokia mají výborné GPS navigace, není nutné být připojen k internetu – nabízí plnohodnotnou offline GPS navigaci nadoživotí zdarma s kvalitními mapovými podklady. Samozřejmost je hlasová navigace v češtině a vlastně celé ovládání.
Takle se dají spláchnout dvě mouchy jednou ranou – pořádnej smartphone s dobrou navigací bez nuntosti být připojen k internetu.

Hykam

http://gps-navigace.heure­ka.cz/f:2524:3­514;12388:1/

Zde si vyberte, ale doporučuji TomTom.
Zjistěte si také podmínky aktualizace map, někteří výrobci dávají doživotní, jiní časově omezenou, potom se již za aktualizaci platí.